2011-2012 Dönemi Hizmetlerimiz

Kategori: Hizmetlerimiz | 1

 

30  Ağustos  resepsiyonu…

Urla da yapılan 30  Ağustos  resepsiyonuna Urla Rotary Kulübü Başkanı Tayfun Eyiel Eşiyle Birlikte Katıldı.

Urla Rotary Kulübü Devir Teslim Töreni…

Urla Rotary Kulübü 2011 – 2012 Başkanı Erdoğan Dereli, Başkanlığını Tayfun Eyiel‘e Devretti…

Urla Rotary Kulübü’nden Ziyaret…Urla Rotary Kulübü yeni dönem başkanı Tayfun Eyiel ve yönetim kurulu üyeleri Urla Belediye

Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu ‘na nezaket ziyaretinde bulundu.

 

2011 – 2012 Dönemi Bölge Konferansı Ödülleri…


Urla Rotary Kulübü’nün kitap bağışları devam ediyor…

Urla Rotary Kulübü çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için geçen yıl başlattığı kitap bağışları devam ediyor. Türkçe öğretmenleriyle ortaklaşa yürütülen proje kapsamında geçen yıl 80. Yıl Gazi İlköğretim Okulu ve Zeytinalanı İlköğretim Okulu’na roman ve hikaye kitabı hediye eden Rotary Kulübü üyeleri bu yıl Şehit Kemal İlköğretim Okulu ve Çeşmealtı Perihan Celalettin Demirgüreş İlköğretim Okulu’na kitap bağışında bulundu.
Kitap okuma alışkanlığının küçük yaşlarda aşılanması gerektiği bilinciyle ilköğretim okullarına kitap bağışında bulunduklarını dile getiren Urla Rotary Kulübü Başkanı Erdoğan Dereli, “Üreten, düşünen sorgulayan bireylerin topluma kazandırılmasını hedeflemekteyiz. Kitap bağışı kampanyamızı her sene düzenlemeyi planlamaktayız. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
Urla Rotary Kulübü üyeleri Şehit Kemal İlköğretim Okulu ve Çeşmealtı Perihan Celalettin Demirgüreş İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek kitapları teslim ettiler.


Urla Rotary Kulübü’ne Uygulamalı Afet Eğitimi…

Urla Rotary Kulübü üyeleri İzmir Büyükşehir Belediyesi Toros Afet Koordinasyon Merkezi’nde doğal afetlere karşı alınacak önlemler konusunda eğitim aldılar.

Uygulamalı eğitime katılan Rotary Kulübü üyeleri amaçlarının doğal afetlerde bilinçli şekilde insanlara yardım etmek olduğunu belirttiler.

Özellikle son günlerde yaşanan doğal afetler nedeniyle tüm üyelere yönelik bir eğitim semineri hazırladıklarını dile getiren Urla Rotary Kulübü Başkanı Erdoğan Dereli, “Üyelerimiz deprem, yangın, sel gibi doğal afetlerde neler yapılabileceği konusunda bilgiler aldılar. Alınan teorik bilgilerin ardından uygulamalı eğitim verildi.

Eğitim iki gün sürdü. Urla Rotary Kulübü olarak ‘Afet Eylem Ekibi’ oluşturmak istiyoruz. Amacımız, afetlerde arama kurtarma çalışması yürüten kurumlara yetişmiş, bilinçli personelimizle yardımcı olmak” dedi.


Urla Kadıovacık Köyü Sağlık Odası tamamlanarak hizmete açıldı.


Urla Kadıovacık Köyü Karbon Salınımı Projesi tamamlandı.

Bir Yanıt

 1. Gülay Yıldız

  Merhaba,
  Ben Ağrı Doğubeyazıt’ta Nuhun Gemisi Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Gülay Yıldız. Kitap bağışı konusunda okulumuza yardım etmeniz mümkün mü? Okulumuz geçen Eylül ayında açıldığı için henüz bir kütüphanesi oluşturulamadı. İlginiz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  Adres: Vatan Mahallesi, İrfan Sokak, No: 14 Ağrı/Doğubayazıt
  Tel:04723121439
  Web adresi:http://nuhungemisiortaokulu.meb.k12.tr

Bir Cevap Yazın